RR-CirKits PS-S-15-1500 AC/DC Adapter 1500ma 15VDC Power Supply
(No reviews yet) Write a Review
MPN:
PS-S-15-1500
Condition:
New
Out of stock
Description
(1500mA Output, 100-240V AC Input, 2.1mm ID / 5.5mm OD)
PRODUCT CLASS :
All Scales
SIZE-INCH (L x W x H):
0 x 0 x 0 in
SIZE-METRIC (L x W x H):
0 x 0 x 0 mm